Kjus technológie

 
 
 

Katalóg

Novinky, akcie, zľavy, zaujímavosti zo sveta golfu, informácie o produktoch, to všetko nájdete tu.

odkaz

Tour

Pekné ihriská, správni ľudia, vynikajúca atmosféra – také sú Golfplac turnaje. Pri prezeraní fotogalérie sa tam možno nájdete práve vy.

odkaz

 
 
slider1.jpg slider2.jpg
 
 
 
Eshop > Kjus technológie
 

Kjus technológie

AdaptiveADAPTIVE je teplo regulujúca technológia, ktorá prispôsobuje látku stupňu aktivity telesnej námahe. Polymérová štruktúra pri nízkej teplote uzamyká v sebe vlhkosť a odvádza ju od tela. S rastúcou námahou a stúpajúcou teplotou polymér uvoľňuje vlhkosť a takto chladí textil a pokožku.

AirtasticĽahká, vode odolná látka. Dokonalá kombinácia spolupráca medzi Toray a Kjus.

DermizaxExcluzívny strečový materiál, ktorý umožňuje voľnosť pohybu. Porézna membrána robí Dermizax MP výnimočne priedušný a permanentne vode a vetru odolný.

DWRDWR technológia robí oblečenie trvalo odolné voči vode a špine. Je tak dosiahnuté pomocou inovatívnej 3D-polymérovej štruktúry, ktorá spôsobuje, že sa voda a špina jednoducho oddelia od tkaniny.

Extra WarmVhodné pre extrémne nízke teploty pri strednej až stredne nízkej fyzickej aktivite. Poskytuje vysoko efektívnu izolačnú vrstvu, vyrovnáva telesnú teplotu a vynikajúco odvádza vlhkosť z tela.

Fast 20/10Materiál strečový vo všetkých 4-smeroch, trvalo odolný voči vode (vodný stĺpec: 20 000 mm, alebo 10 000 mm), vetru a tiež vysoko priedušný. Je jemný, ľahký, odolný voči oderu a jednoducho sa udržuje.

Fast DryFunkčný materiál pre stredné vrstvy, veľmi rýchlo absorbujúci vlhko, vďaka 3D vnútornej štruktúre „diamantu“. Táto štruktúra vytvára kapilárny efekt, ktorý odvádza vlhkosť z vnútornej strany do vonkajšej vrstvy a tiež udržuje teplo. Vynikajúca priedušnosť.

Fast ThermoVysoko izolačná strečová látka, drží teplo a odvádza od tela vlhkosť. Izolačný materiál kombinujúci duté a vode odolné vlákna. Duté vlákna sú ľahké a majú veľký priestor pre vzduchovú izolačnú vrstvu. Vode odolné vlákna zaručujú vynikajúci odvod vlhkosti. Chráni telo pred ochladzovaním kvôli kolísaniu teploty.

Fast WindStrečová, vetru odolná látka, ktorá ochráni aj pred ľahkým dažďom. Je tiež priedušná a poskytuje neobmedzenú slobodu pohybu vďaka KJUS Free Motion technológii.

FieldsensorEfektívne odvádzanie vlhkosti v kombinácií s vysokou izoláciou pleteného materiálu, ktorý z vnútornej strany zadržiava teplo. 4-smerový strečový materiál zabezpečuje dokonalú voľnosť pohybu.

Free MotionMaximálna voľnosť pohybu, perfektný pocit pri nosení. Podľa charakteru a dizajnu Kjus používa 2-smerový, alebo 4-smerový strečový materiál.

Premium DownKjus Premium Down – páperie má najlepšiu schopnosť udržať teplo zo všetkých izolačných materiálov. Je 3x teplejšie než syntetické materiály. Antialergické, kačacie a husacie páperie z európskych fariem spracované v Rakúsku (KAUFMANN DOWN).

Primaloft Tepelne izolačné ľahké mikrovlákno s vlastnosťami pripomínajúce perie. Výhodou je rýchle schnutie a držanie tvaru. Priedušný a vetru odolný materiál. Ľahká a rýchla zbaliteľnosť.

PurePURE využíva antibakteriálne vlastnosti striebra k efektívnemu zamedzovaniu hromadenia zápachu. Striebrom je pokryté každé samostatné vlákno použitím technológie HeiQ, bez ovplyvnenia priedušnosti a textúry látky. Vysoká výkonnosť tejto technológie je dosiahnutá s minimálnym upotrebením striebra a látka si uchová rovnakú funkčnosť aj po 100 pracích cykloch.

Waist AdjustmentPoskytuje úpravu oblečenia použitím stiahnutia šnúrky, alebo suchého zipsu. Perfektný pocit jedným zatiahnutím.

3DeFX+KJUS rozšíril svoj koncept pružných materiálov na izolačné vrstvy lyžiarských búnd a nohavíc. Nový izolačný materiál 3DeFX+™ od japonskej firmy Toray, je netkaná látka zložená z pružných vlákien, ktoré nestrácajú svoju pružnosť a má optimálne tepelne- izolačné vlastnosti.

3D TechnologyPri lyžovaní rozhoduje rozsah pohybu. Ako zariadiť, aby lyžiara nič neobmedzovalo? Odpoveďou sú strečové látky. KJUS vyvinul vrchnú látku zo 4-smerového streču a pridáva k nemu aj pružné izolačné vrstvy. Výsledkom sú bundy a nohavice, ktoré sa vedia roztiahnuť do všetkých strán a tým umožňuje lyžovať bez obmedzenia.

 

Kúpiť oblečenie Kjus